Trikotāža

Mūsu trikotāžas audumu sortiments:

Interloks – ražo no 100% kokvilnas, tam piemīt teicama gaisa caurlaidība. Pateicoties tam, šo audumu bieži izmanto bērnu apģērbu šūšanai. 

Futers – viens no maigākajiem un ķermenim tīkamākajiem materiāliem. Тrikotāžas audums ar uzkārsumu kreisajā pusē, tādēļ materiālam piemīt labas siltumaizsardzības īpašības. Futeru izmanto siltu svīteru un biezu jaku šūšanai.

Audums ar spodršuvumu visbiežāk tiek pieprasīts bērniem paredzēta sortimenta izgatavošanai. Izšuvums tiek veidots no 100% kokvilnas, tam ir gluda un līdzena virsma, turklāt šis materiāls trikotāžas grupā ir visplānākais. Tas ir vienkārši kopjams, minimāli saraujas un nezaudē formu pēc mazgāšanas.

Ribana – ļoti elastīgs audums ar teicamām hidrofobām īpašībām. Šādas īpašības tiek panāktas ar auduma īpašā pinuma palīdzību, kurā mijas virsējie un apakšējie diegi. Ribanu ražo no kokvilnas, reizēm pievienojot likru, lai vēl vairāk palielinātu elastību. 

Viskoze – ražo no dabīgās celulozes. Viskozes audums ir patīkams pēc taustes un ļoti gaisīgs. Vēl viena viskozes priekšrocība – tā ir ļoti higiēniska. Galvenais virziens viskozes izstrādājumu šūšanā – tie ir apģērbi sievietēm. Kleitas, blūzes un virskrekli ir ļoti maigi un patīkami taustei. Pareizi kopta viskozes produkcija jūs priecēs ne vienu vien gadu.

Visām fotogrāfijām ir tikai informatīvais nolūks, lai demonstrētu ražošanas iespējās! Faktisko produkcijas sortimentu, Jūs varat apskatīt mūsu veikalā, noliktavā vai Internet veikalā.